Dřezová baterie HANSGROHE TALIS CLASSIC – 14858000

8,609.00 

.

Katalogové číslo: housela-9725 Kategorie: , ,

HANSGROHE TALIS CLASSIC páková kuchyňská baterie DN15 s otočným výtokem.

– rozměr přívodů: DN15
– otočný výtok: 150
– způsob připojení: převlečné matice: G
– barva: chrom
– keramická kartuše

– normální proud
– průtok: 7 l/min
– vhodná pro průtokové ohřívače vody
– ComfortZone

ComfortZone: Velkorysé velikosti, inovativní technologie, intuitivní ovládání. Význačný design, vysoké bezpečnostní standardy a zvýšený komfort: Hansgrohe baterie s touto známkou rozšiřují Vaši ComfortZone.
QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.

ComfortZone je: prostor u umyvadla. Ten se utváří výškou baterie – díky volnému místu mezi výtokem a umyvadlem. Můžete si tak umyvadlo individuálně přizpůsobit. Poznejte baterie Metris, Talis, Focus a jejich svěží a pohodlné modely. Minimalistický design: všechny baterie jsou v moderním stylu. Doručení nábytku HANSGROHE již za cenu 0 Kč

Výrobca: